İKOOR yüksek nitelikli teknik personel, tesis ve ekipmanıyla, pek çok anahtar teslimi projeyi, müşterilerinin memnuniyeti gururuyla tamamlanmıştır. Uygulamada titiz ve sektördeki en yüksek standartlara bağlıdır. İkoor kendisini araştırma ve geliştirmeye adamış, yenilikçi bir firmadır. İkoor’un politikası, kişilerin ve kuruluşların arayış ve gereksinimlerini, yaşam alanları ve ürün çeşitliliği ile çağın yüksek hizmet ve kalite standartları dahilinde, en düşük maliyet, kayıp ve yanlışla, müşterilerinin koşulsuz tatmin ve memnuniyetini sağlayacak kalitede,tam zamanında karşılamak ve kullanıma sunmaktadır. İkoor çalışanları, proje planlama, yönetim, üretim, yapım ve uygulamada yüksek donanımlı, yaratıcı, deneyimli ve detaycıdır.

Proje Üretim & Yapım

İkoor mobilya üretim sektöründe, Ankara’da 12.000 metrekare kapalı alanda kurulu fabrikasında yüksek kalite standartlarında üretim yapmakta olup, ahşap, yüzey işlemleri, metal, döşeme ve montaj bölümleri ile faaliyet göstermektedir. İkoor ayrıca geniş taşeron ve tedarikçi portföyüne sahiptir.

Proje Yönetimi

İyi fikirler doğru proje yönetimi ve
kaliteli uygulamalara kalıcı yapılara dönüşür.

İkoor, taahhüt yükümlülüklerini, sürelerine uyularak, her türlü inşaat, mimari, iç mimari uygulamalar ve teknik altyapıları anahtar teslimi tamamlayan bir kuruluştur. Deneyimli kadroları uygulama detayları ve üretimindeki çözümleri ve titizliği ile yapılarda yüksek kalite standartlarını sağlamak ve arttırmak için araştırma geliştirmeyi kendisine ilke edinmiştir. İkoor bu olkeler doğrultusunda kalite standartlarına bağlılığı, yüksek disiplinli ve dinamik anlayışı ile kalıcı yapıtlar inşa etmektedir. İkoor, imzasını attığı irili ufaklı her bir işi aynı özenle ele alır.

IKOOR